Derma Clean Estetik ve Güzellik Merkezi

Derma Clean – Bakırköyde Lazer epilasyon, cilt bakımı ve radyofrekans uygulamaları sunan bir Güzellik merkezidir. Derma Clean’in internette ki yüzü artık daha çekici ve daha donanımlı.

Hazırladığımız sitede hizmet almak isteyen müşterilere, hizmetler hakkında bilgi, kampanya duyuruları, epilasyon fiyatları, merak edilen sorular ve online randevu bölümleri sunulmakta.

Derma Clean sizleri test seanslarınada beklemekte. Ayrıntılı bilgi için www.dermacleanestetik.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Pensan – Sineklik ve Panjur Sistemleri

Pensan Sineklik ve Panjur Sistemleri

Pensan Sineklik ve Panjur Sistemleri imalatı yapan ve bunların montajını, servisini ve tamir işlerini yapan bir firma. Çeşitli sineklik sistemlerini başarılı bir şekilde üreten ve monte eden Pensa Sineklik Özellikle İstanbul Bakırköy ve çevresindeki yerleşim alanlarında hizmet vermekte bununla beraber İstanbul’un yeni yapılaşma merkezlerinde ki bir çok büyük toplu konut projelerine sineklik ve panjur sistemleriyle hizmet vermekte.

Pensan Sineklik ve Panjur Sistemleri sahibi Birol Günaydın, Pensanın 18 yıllık ticaretinin güven ve kalite üzerine kurulu olduğunu ve bunu çağımızın gereklerinden biri olan web sitesiyle desteklemek istediğini bildirdi. Bu istek doğrultusunda sineklik sistemlerini ve panjur sistemlerini özellikleriyle birlikte açıkladığımız, uygulama alanlarında nasıl çalışıldığını gösteren ve siz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek açısından iş sonrası online talep ve şikayet bildirebileceğiniz bir yapı kurduk. Yeni müşteriler içinde Ücretsiz Keşif Hizmeti veren Pensan Sineklik ve Panjur Sistemleri, sizlerin aramasını beklemektedir.

Link: www.pensansineklik.com